photo
Бугрій Максим

експерт програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки Центра Разумкова.

 Максим Бугрій працює у проекті експертної підтримки реформи сектору безпеки й оборони України, фокусуючись на питаннях урядування у секторі. Також він досліджує питання російської економічної дипломатії та боротьби. Максим працює над кандидатською дисертацію на тему безпекової архітектури у Балтійському та Чорноморському регіонах, під керівництвом професора Міки Аалтоли, Талліннський університет.

Максим Бугрій є позаштатним аналітиком Джеймстаунської Фундації (Jamestown Foundation), м. Вашингтон. З серпня 2014 р., до кінця 2015 року працював науковим співробітником Міжнародного Центру Оборони та Безпеки у м. Таллінні. Упродовж 2011 р. Максим працював завідувачем сектору досліджень глобальної економіки у Національному Інституті Стратегічних Досліджень. Має більш ніж 10-річний досвід роботи фінансового аналітика та менеджера інвестиційно-банківського сектору, включно з роботою у «Тройка Діалог Україна» (2006-2010 рр.).

Максим отримав МВА з фінансів у Католицькому університеті Португалії, м. Лісабон та дипломи магістра економіки, бакалавра з фінансів і спеціаліста з філософії — у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.


  • Знання мов
  • Українська
  • Англійська
  • Місто
  • Київ